O nas

+48 661897073contact@itpdsolutions.pl


ITPD logo blue
EN

ITPD Solutions

zarys

Łączymy techiczne umiejętności z kreatywnymi pomysłami dla optymalnego połączenia funkcjonalności i estetyki.

  

Pięć lat doświadczenia w branży IT. Dostarczamy wysokiej jakości oprogramowanie. Intuicyjne, responsywne, godne zaufania i dostosowane do potrzeb klienta. 

  • Web design

  • Web development

  • Testing

  • Outsourcing

  • Szkolenia

zarządzanie ryzykiem

Bierzemy pod uwagę wszelkie okoliczności mogące mieć wpływ na ryzyko projektowe jak i produktowe w celu optymalnego zarządzania tymże. Nasze skrupulatne podejście do dokumentacji i analiz wykonalności w określonym horyzoncie czasowym istotnie zwiększa przewidywalność zagrożeń i mitygowanie potencjalnych trudności zabezpieczając przed przekroczeniem budżetu jak i terminów. Wszystko to z zachowaniem jakości.

 

wymagania

Projektujemy „mapę drogową” każdego projektu, a u podłoża takiej mapy są wymagania klienta, które muszą być spełnione przez nasz produkt. Głęboka analiza biznesowa pozwala nam zrozumieć zapotrzebowanie i przez to wytworzyć produkt, który te wymagania spełnia. Ścisłe i precyzyjne sformułowanie wymagań jest jedną z podstaw skutecznego projektowania.

 

planowanie i projektowanie

Jeśli jakiś problem wydaje się na pierwszy rzut oka prosty, to najprawdopodobniej jego złożoność jest ukryta. Starannie 

planujemy swoje działania w taki sposób, aby uniknąć błędów, które mogą wyjść na jaw w dalszych etapach projektu, co owocuje precyzyjnym oszacowaniem budrzetu jak i limitów czasowych. Etap projektowania jest kluczowy dla każdego złożonego projektu dla optymalizacji zasobów, a co za tym idzie i kosztów.

 

programowanie

Nasi specjaliści są w stanie łączyć klasyczne podejścia z innowacyjnym podejściem w celu optymalnego dostarczania kluczowych dla aspektu biznesowego funkcjonalności. Wierzymy, że dbałość o dobre praktyki, przejrzystość kodu i staranna dokumentacja przekłada się na eleganckie w swoim wykonaniu rozwiązania. Oczywiście użytkownikom mniej technicznym dostarczamy pełen pakiet szkoleń umożliwiających w pełni korzystanie z dostarczonego produktu.

 

wdrożenie

Wdrożenie jest zwykle najbardziej satysfakcjonującym momentem w trakcie projektu. Produkt jest udostępniony klientom, którzy mogą przełożyć opracowane rozwiązania na swoje wyniki biznesowe. Choć z entuzjazmem podchodzimy do tego etapu to nie zapominamy o kolejnych stadiach funkcjonowania produktu, a więc utrzymania i, w razie dalszych potrzeb rozwoju.

 

utrzymanie i rozwój

Po tym jak produkt zacznie już działać w środowisku produkcyjnym faza utrzymania i rozwoju zostaje rozpoczęta. Nie pozostawiamy klientów na tym etapie i oferujemy wsparcie w ramach potrzeb.  Nie przestajemy również myśleć o modernizacji rozwiązań już wdrożonych. Branża IT zmienia się z dnia na dzień, co sprawia, że z biegiem czasu zawsze pojawiają się nowe sposoby na usprawnienie procesów i funkcjonalności.


ITPD logo blue

ABOUT US

ITPD Solutions. 5 years of experience in the software industry. Delivering high quality web applications and web sites. Intuitive, responsive and reliable software designe to your needs.

  • Web design

  • Web development

  • Testing

  • Outsourcing

  • Coursescontact@itpdsolutions.pl

+48 661897073

Armii Krajowej 30/18, Białystok, Poland

Features

Clean design

Optimal performance

SEO, positioning and exposure

Reliability

Security

Highly qualified specialist

Modern approach

Best solutions

Najnowsze realizacje

Oto kilka z ostanich projektów

eluwb© ITPD Solutions 2022